YASAL UYARI

STM Dayanıklı Tüketim Malları ve Sanal Mağazacılık A.Ş. web sitesinde yer alan tüm içerik, görüş ve bilgiler STM tarafından, güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan ve üçüncü kişilerden elde edilen bilgi ve veriler kullanılarak hazırlanmıştır. STM web sitesinde yer alan içerik, görüş ve bilgiler sadece bilgi ve gösterge amaçlı olup, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu sebeple ziyaretçilerin; bu siteden elde edilen bilgi/görüş ve içeriklere dayanarak hareket etmeden önce, bilgilerin doğruluğunu teyit etmeleri/ettirmeleri önerilmektedir. STM gerek üçüncü kişilerden gerekse güvenilir kaynaklardan elde edilen ve web sitesinde yer alan bu bilgilerin doğru, eksiksiz ve değişmez olduğunu garanti etmediği gibi bu kaynaklardan edinilen görüş ve düşünceler şirketimizi bağlamamaktadır. Ziyaretçilerin bu bilgilere dayanarak aldıkları kararlarda sorumluluk tamamen kendilerine ait olup bilgilerin eksikliği ve yanlışlığından şirketimiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Ayrıca, STM çalışanlarının ve danışmanlarının, web sitesinde yer alan içerik, görüş ve bilgiler dolayısıyla ortaya çıkabilecek, doğrudan veya dolaylı zararlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
Bu web sitesinin ilgili sayfasında finansal veriler de sunulabilmektedir. Bu finansal veriler yalnızca bilgi amaçlı olup, hiçbir ticari amaç taşımamaktadır. Bu link ile finansal ve yatırım danışmanlığı hizmeti vermemektedir. Bu nedenle sadece bu finansal bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Ziyaretçinin, STM web sitesine girmesi veya web sitesinde yer alan herhangi bir bilgiyi kullanması, yukarıda belirtilen koşulları kabul ettiği anlamına gelmekte olup, STM gerek bu yasal uyarıda yer alan koşulları ve hükümleri, gerekse de web sitesinde yer alan her türlü içerik, görüş ve bilgiyi önceden bir ihbara gerek kalmaksızın değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir.

FİKRİ MÜLKİYET

Bu sitede yayınlanan metin, görsel, ses, animasyon ve video dosyaları ile tasarımları 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve bu kanunla ilgili ilgili tüm yasal düzenlemeler kapsamından telif altındadır. Aksi belirtilmediği takdirde, web sitemizde yayınlanan bütün metinler, resimler ve diğer işlerin Telif hakkı STM’ye aittir ve tüm yasal hakları saklıdır. Tüm öğeler ticari amaç için kopyalanamaz, kullanılamaz ve başka sitelerde yayınlanamaz. Aksine davrananlar hakkında başta 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu olmak üzere, ilgili mevzuat hükümleri uygulanacaktır.
Bu sitede yayınlanan tüm logolar, marka ve kurumsal amblemler ve araç üstündeki model yazıları, 556 Sayılı Markaların Korunması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname hükümleri ile korunmaktadırlar. Logolar hiçbir şekilde kopyalanamaz ve kullanılamazlar. Aksine davrananlar hakkında yasal yollara müracaat edilecektir.
Web sitesine giriş yapan her kullanıcı işbu Site Kullanım Şartları ve Yasal Uyarı’da açıklanan bilgileri okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.