GİZLİLİK POLİTİKASI

Kişisel bilgilerin mahremiyeti ve güvenliği konusu, STM Dayanıklı Tüketim Malları ve Sanal Mağazacılık A.Ş.’nin faaliyet göstermekte olduğu sektörde sunduğu hizmet, çalışma prensipleri ve kurumsallığı çerçevesinde esaslı bir yer teşkil ettiğinden, son derece önem arz etmektedir.

Sitede ziyaretçilerden ad, soyad, doğum tarihi, iletişim ve adres bilgileri gibi kişisel bilgilerin talep edilmesi halinde bu bilgiler, güvenli bir şekilde kendi amaçlarımıza yönelik olarak kullanılmak üzere sistemimizde saklanacak olup, hiçbir şekilde üçüncü şahıslar ile paylaşılmamaktadır.

STM Dayanıklı Tüketim Malları ve Sanal Mağazacılık A.Ş.hiçbir kurumsal veritabanı arasından veri transferi / veritabanı ticareti yapmaz.

Ziyaretçilerimizin sitenin hangi bölümlerine daha çok ilgi gösterdiğini ve websitemize kaç kere ziyaret ettiklerini belirleyebilmek amacıyla kullandığımız teknolojilerde ise, herhangi bir veri kişisel bazda analiz edilmemekte, yalnızca anonim (isimsiz / kimliksiz) olarak toplanan bilgiler site ziyaretçilerine daha iyi hizmet verebilmek için istatistiksel amaçlarla değerlendirilmektedir.

Websitemizden gönderilecek olan her türlü iletileri almak istememeniz halinde, istediğiniz zaman, alıcı listesinden çıkmanız veya bilgilerinizi değiştirmeniz mümkündür.

Bu kapsamda her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı STM Dayanıklı Tüketim Malları ve Sanal Mağazacılık A.Ş. sorumlu tutulamaz.

İLETİŞİM

Gizlilik Politikamız ile ilgili herhangi bir yorum ve önerileriniz için stm@ticaretmerkezi.com.tr adresine e-mail gönderebileceğiniz gibi, STM Dayanıklı Tüketim Malları ve Sanal Mağazacılık A.Ş.’ye Çevre Yolu Emniyet Kavşağı STM Concept – Merkez/Sivas adresinden posta yoluyla veya 0346 215 00 15 no’lu telefondan da irtibata geçebilirsiniz.